Jesteśmy światowym liderem w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta

MP należy do czołowych firm tego sektora. Doświadczenie, wiedza i umiejętność adaptacji urządzeń do wymagających przestrzeni dają w efekcie rozwiązania dla budynków już istniejących, w których nie ma dźwigów, aby powstały tam najbardziej zoptymalizowane, wydajne i wygodne windy, które dodatkowo będą się charakteryzować doskonale dobraną estetyką i dostosowaniem do potrzeb klienta.

Co daje zainstalowanie windy?

Poprawa poziomu jakości życia:


Nasze dźwigi dysponują najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, a dzięki nim codzienne funkcjonowanie staje się łatwiejsze.


Podwyższenie wartości nieruchomości:


Wartość mieszkań wzrasta, gdy budynek posiada windy.


Bardziej wygodne mieszkania bez barier:


Budynek staje się przyjazny dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych.


Poznaj zalety posiadania windy:


Ułatwia transport wszelkich gabarytów, takich jak paczki, wózki dziecięce itp.


Podejmij inteligentną decyzję i powierz to zadanie liderowi odnowy dźwigów.

Jesteśmy producentem prowadzącym własne prace rozwojowo badawcze.


Projektujemy i produkujemy dźwigi z myślą o naszych klientach. Lubimy stawiać czoła nowym wyzwaniom – ramię w ramię z klientem.


Problematyczny szyb? Znajdziemy łatwe rozwiązanie.


Jesteśmy ekspertami w dziedzinie problematycznych szybów. Potrafimy też znaleźć doskonałe rozwiązania nawet w przypadku bardzo wymagających projektów.


Oferujemy wszystkie produkty i usługi, których potrzebujesz.


Przy wsparciu MP, lidera odnowy urządzeń dźwigowych, będziesz mieć do dyspozycji szeroką gamę produktów i usług.


Czego potrzebuje Twój projekt?
Znajdziemy dla Ciebie idealny model dźwigu.

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Gdzie można zainstalować dźwig? Prezentujemy kilka możliwych opcji.

POBIERZ NASZ KATALOG LOKALIZACJA DŹWIGÓW

Jak wygląda procedura?

0

Studium wykonalności

Analizujemy warunki i charakterystykę budynku, a także natężenie ruchu osób, aby móc zaproponować najlepsze opcje. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę technika, który – bez zobowiązań – przeprowadzi studium i zdefiniuje najlepsze rozwiązania.

0

Oferta

Po analizie przedstawiamy naszą ofertę, która uwzględnia aspekty konstrukcyjne, komunikacyjne, instalacyjne oraz obowiązujące przepisy i poziom zużycia mediów. Możesz mieć pewność, że zaproponujemy najlepszą ofertę.

0

Decyzja

Zanim ją podejmiesz, objaśnimy plusy i minusy dostępnych rozwiązań oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z proponowanymi opcjami. Jesteśmy do dyspozycji, aby uczestniczyć w spotkaniach ze społecznością w celu udzielenia informacji o proponowanych rozwiązaniach.

0

Zezwolenia i pomoc

Identyfikacja możliwości i pomoc w procedurze pozyskania dotacji.

Doradztwo lub przeprowadzenie procedury uzyskania niezbędnych pozwoleń i licencji, dotyczących prac budowlanych, konstrukcji, planów architektonicznych lub projektu.

0

Finansowanie

Oferujemy dostęp do lepszych warunków finansowania poprzez umowy z instytucjami finansowymi.

0

Wykonanie

Dysponujemy doskonałym zespołem ekspertów, który razem z innymi współpracownikami skutecznie i sprawnie przeprowadzi całą modernizację. Przekraczamy oczekiwania.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Po uzyskaniu pozwolenia i ukończeniu budowy szybu, sama instalacja dźwigu trwa w przybliżeniu od dwóch do czterech tygodni.

MP oferuje dźwigi „szyte na miarę”, dostosowane do wymogów każdego budynku oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Nasze dźwigi są bardzo zróżnicowane i posiadamy liczne rozwiązania, aby uzyskać przestronne kabiny z szerszymi drzwiami, przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa, komfortu i estetyki dopasowanej do projektu.

Tak, oferujemy znakomite rozwiązania dla szybów o nieregularnych kształtach, gdyż nasze projekty umożliwiają dostosowanie się do profilu szybu windowego o kształcie: trapezu, trójkąta, koła czy dowolnego innego kształtu geometrycznego.

Firma MP oferuje dźwigi z zasilaniem jednofazowym 220 V, z obniżonym zużyciem, w technologii elektrycznej lub hydraulicznej, które nie wymagają instalacji ani zamawiania nowej linii zasilającej.

Windy firmy MP wyposażone są w system automatycznej operacji ratunkowej, który w przypadku zaniku zasilania przemieszcza dźwig do najbliższego przystanku i automatycznie otwiera drzwi, umożliwiając łatwą ewakuację osób.

Poza obszernym katalogiem modeli kabin, firma MP posiada bogatą ofertę wykończeń i stwarza możliwość zaprojektowania kabiny według własnych preferencji klienta.

Firma MP oferuje dźwigi energooszczędne, które zapewniają mniejsze zużycie energii. Nasze dźwigi należą do najnowszej generacji i są wyposażone w innowacyjne rozwiązania gwarantujące EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ, takie jak: inteligentne oświetlenie (LED), systemy oszczędności energii w trybie bezczynności, urządzenia do odzyskiwania energii elektrycznej.

Tak, dysponujemy narzędziami do analizy cyklu życia (Eco-Indicator 99), które umożliwiają nam ocenę naszych produktów pod kątem ich wpływ na środowisko tak, aby od razu spełniały wymagania dyrektywy 2009/125/WE.

Budynek z windą jest bezpieczniejszy i wygodniejszy dla osób w każdym wieku, bez względu na to, czy są niemowlętami czy osobami starszymi. Winda w budynku czyni go również bardziej atrakcyjnym dla nowych mieszkańców. Dla wielu rodzin z dziećmi lub starszych par bezpieczeństwo i wygoda korzystania z windy są kluczowe przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania.

Przy obecnej technologii windę można zainstalować praktycznie w dowolnym budynku. I jest to łatwiejsze niż myślisz. Firma MP zapewnia pomoc i koordynację działań na każdym etapie projektu, od planowania po instalację i konserwację.

Estetyka: bogaty wachlarz możliwości dla Twoich projektów

Wyobraź sobie idealną kabinę, a my zajmiemy się resztą

Narzędzie oferujące nieskończone możliwości.
Projektuj, gdzie i kiedy chcesz.

Jesteśmy tu, aby służyć Ci pomocą.
Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 647 07 01